• Obrázek 01
  • Obrázek 02
  • Obrázek 03
  • Obrázek 04
  • Obrázek 05
  • Obrázek 06

Služby

Úvodem

Dobrý den, jmenuji se Jiří Novotný a jsem profesionální fotograf. Zaměřuji se na focení akcí (párty, večírky, diskotéky) a také na portrétní fotografii. Po konzultaci jsem ale ochoten fotografovat i jakékoliv jiné objekty. V případě rozsáhlejší akce je možno využít služeb druhého fotografa za zvýhodněnou cenu (nutno objednat předem). Fotografie nafotíme kdekoliv v republice, po dohodě případně i mimo ni. Budeme rádi, když nahlédnete do naší fotogalerie.

Portrétní fotografie

Rád pro Vás nafotím portrétní fotografie pro jednotlivé osoby tak i fotografie skupinek, ať už do rodinného alba tak i jako dárek rodičům nebo Vašim blízkým.

Fotografování akcí

Nabízíme fotografování akcí jedním nebo dvěma fotoaparáty. Nafotíme Váš večírek, rodinnou sešlost, akce pořádané městem či obcí, také maturitní plesy a nejenom to.

Ostatní foto

Vyfotíme pro Vás i jakékoliv jiné fotografie – Produktové foto, foto provozovny, fotografické portfolio pro publikování na webu a další dle dohody.

Doplňkové služby

Fotografie jsou poskytovány pouze upravené na fotoCD (fotoDVD) nebo, v případě dohody, prostřednictvím internetu. Doba zpracování fotografií je závislá na mnoha faktorech, jedním z nich je například počet fotografií. Fotografie dodáváme v nejbližší možné době. Věříme, že budete spokojeni. Rád pro Vás zařídím i fotografie ve standardní fyzické podobě nebo pro Vás sestavíme foto kalendář či foto knihu.